Filtrovanie podľa

Kategórie
Farba
Dekór
Materiál
Typ dvierok
Povrch
Štýl
Miestnosť
Výška
Šírka
Cena
Filtrovanie

Vyhľadávanie na blogu

Dvere

Black Friday extra zľava 12 % pri nákupe nábytku a dverí nad 400 €

Uvažujete nad poriadením nových interiérových dverí? V tom prípade pamätajte, že dvere by sa do izby mali hodiť nielen svojím vzhľadom, ale taktiež vlastnosťami.

Riešite problém s nedostatkom priestoru? Zvoľte posuvné dvere na stenu, ktoré pre otvárenie do miestnosti nepotrebujú žiadny priestor. Posúvajú sa totiž po stene, takže nezaberú viac miesta, než je nevyhnutne nutné.

Pokiaľ problém s malými priestorom neriešite, siahnite po klasických otočných dverách. Ich povrch prispôsobte ostatnému nábytku v miestnosti. Farbu vyberajte podľa podlahy buď tón v tónu, alebo v kontraste. Dvere z našej ponuky sú odolné, ale pritom ľahké, takže sa s nimi dobre manipuluje. Pridanou hodnotou je skvelá zvuková izolácia.

Vďaka bohatej škále farebného prevedenia a dekór si môžete vybrať presne ten štýl, ktorý bude ladiť s vaším interiérom. Chcete mať v miestnosti súkromia? Zvoľte dvere s plnou výplňou. Eleganciu dverám dodá presklenie, a to ako horizontálne, tak vertikálne. Okrem toho sklo prepúšťa svetlo, takže presklenými dverami presvetlíte i tmavšou časťou vášho domova. Inšpirujte sa našou ponukou.

Dvere

Počet produktov: 173

Zobrazuje sa 1-40 z 173 položiek