Filtrovanie podľa

Farba
Dekór
Materiál
Typ dvierok
Povrch
Štýl
Miestnosť
Výška
Šírka
Cena
Filtrovanie

Vyhľadávanie na blogu

Posuvné dvere

Stojíte pred otázkou, ako čo najefektívnejšie využiť každé miesto v malom byte alebo ako ušetriť priestor, ktorý zbytočne zaberajú klasické dvere? Efektívne riešenie ponúkajú posuvné dvere na stenu.

K dostaniu sú v celej rade dizajnových prevedení. Potrpíte si na hladký a čistý povrch, ktorý splynie so stenou? Siahnite, po niektorom z jednofarebných prevedení. V prípade, že sa radi obklopujete prírodou a prírodnými materiálmi, vyberte dvere s dreveným dekórom. V našej ponuke nájdete dekóry svetlé aj tmavé, takže ich jednoducho zladíte s akoukoľvek farbou podlahy či nábytku.

Ak chcete priestor zväčšiť, stavte na posuvné dvere so zrkadlom. Zrkadlo izbu opticky zväčšia, ale tiež ho presvetlia. Zrkadlo navyše nebudete musieť vešať na stenu alebo zhotovovať stojací model, čím priestor ušetríte tiež.

Prečo sú posuvné dvere na stenu tak obľúbené? Nielenže nimi ušetríte miesto, ale tiež sa ľahko inštalujú. Realizácia nevyžaduje žiadne zložité stavebné úpravy. Inštalačný materiál je súčasťou balenia, takže sa do zavesenia dverí môžete pustiť prakticky ihneď.

Posuvné dvere

Počet produktov: 173

Zobrazuje sa 1-40 z 173 položiek